By móc rozwijać nasze usługi i lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, używamy w tym sklepie plików cookies.

Kategorie

Najczęściej kupowane

Trampoliny gwarantują niebywałą rozrywkę nie tylko dla najmłodszych przez co ich popularność wciąż wzrasta. Sprawdź jak prawidłowo naprawić uszkodzoną batutę, a kiedy należy wymienić ja na nową.
Mata do trampoliny, określana również jako batuta, stanowi integralną część każdej trampoliny. Bez niej trampolina jest bezużyteczna. Najlepszy materiał na batutę powinien być wykonany z polipropylenu. Jest on najbezpieczniejszym materiałem na maty trampolinowe na rynku.
Plandeki okryciowe są potrzebne, jeśli chcemy osłonić przed czynnikami zewnętrznymi maszyny, siano, sprzęt budowlany czy też teren remontu. Problemem może być jednak wybranie odpowiedniej plandeki. Ten poradnik powinien rozwiać Wasze wątpliwości.
Nasze produkty są wysokiej przejrzystości i elastyczności od 42 do 48 PHR (twardość folii). Wykazują odporność na działanie promieniowania ultrafioletowego według normy ISO 4892-32006 oraz w zakresie temperatur od -30 do +800C. Do zastosowań, gdzie jest wymóg trudnopalności folii, możemy zaproponować FWP 0,75FR, która posiada atest trudnopalności (według norm PN-EN ISO 6940 i PN-EN6941) oraz folie zbrojone trudnopalne o oczkach 3x3, 9x9 mm i szer
Profile firmy Sako Expo to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się budową hal magazynowych.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)
Przewiń