Categories

Top sellers

Ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Podwyżka cen

Opublikowany przez
Część cen już uległa zmianie, a nowe ceny materiałów PVC/PE będzie obowiązywał dla wszystkich zamówień począwszy od poniedziałku 29 marca 2021 roku. Aktualne ceny detaliczne będą dostępne na naszym sklepie internetowym pod adresem: www.sakoexpo.com.pl.
Osłona altany, okrycie roślin, zabezpieczenie mebli ogrodowych… Dla wielu z nas spisanie listy zadań przygotowujących do zimy jest nieprzyjemnym znakiem kończącego się lata. Mimo to, zadania, o których wspomina zimowa lista często mogą być wyzwaniem i wymagają sprytnego myślenia od każdego właściciela domu.
Chłodniejszy dom bez kosztownych rachunków za klimatyzację. Ten przyciemniany izolator okienny zapobiega oślepianiu słonecznemu, pomaga izolować przed upałem i chroni zasłony i meble przed blaknięciem.
Moskitiera zapewnia ochronę przed komarami innymi owadami, a tym samym przed chorobami, które mogą przenosić i nieprzyjemnymi ukąszeniami. Każdy z nas wie, że dobra i szczelna moskitiera na komary może uchronić nas przed wpuszczaniem insektów do domu. Szczelna siatka to sposób na zapewnienie nam przewiewnych. Jakie jeszcze sposoby na komary pozwolą nam na bezpieczne lato bez ukąszeń?
Showing 1 to 5 of 54 (1 Pages)
Scroll