We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies from this website.

Categories

Top sellers

Trampoliny często spotykane są w obiektach sportowych oraz w klubach fitness, ale wzrasta ich popularność również w przydomowych ogrodach. Długi okres użytkowania sprawia, że batuty ulegają procesowi ścierania. Zwiększa to możliwość rozdarcia maty, a także starcia i rozerwania szwów. Bardzo ważna jest wtedy naprawa urządzenia, gdyż jakiekolwiek uszkodzenia batuty wiążą się z ograniczeniem bezpieczeństwa użytkowania trampoliny.
Mata do trampoliny, określana również jako batuta, stanowi integralną część każdej trampoliny. Bez niej trampolina jest bezużyteczna. Najlepszy materiał na batutę powinien być wykonany z polipropylenu. Jest on najbezpieczniejszym materiałem na maty trampolinowe na rynku.
Plandeki okryciowe są potrzebne, jeśli chcemy osłonić przed czynnikami zewnętrznymi maszyny, siano, sprzęt budowlany czy też teren remontu. Problemem może być jednak wybranie odpowiedniej plandeki. Ten poradnik powinien rozwiać Wasze wątpliwości.
Nasze produkty są wysokiej przejrzystości i elastyczności od 42 do 48 PHR (twardość folii). Wykazują odporność na działanie promieniowania ultrafioletowego według normy ISO 4892-32006 oraz w zakresie temperatur od -30 do +800C. Do zastosowań, gdzie jest wymóg trudnopalności folii, możemy zaproponować FWP 0,75FR, która posiada atest trudnopalności (według norm PN-EN ISO 6940 i PN-EN6941) oraz folie zbrojone trudnopalne o oczkach 3x3, 9x9 mm i szer
Profile firmy Sako Expo to doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się budową hal magazynowych.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)
Scroll