Categories

Top sellers

Osłona altany, okrycie roślin, zabezpieczenie mebli ogrodowych… Dla wielu z nas spisanie listy zadań przygotowujących do zimy jest nieprzyjemnym znakiem kończącego się lata. Mimo to, zadania, o których wspomina zimowa lista często mogą być wyzwaniem i wymagają sprytnego myślenia od każdego właściciela domu.
Chłodniejszy dom bez kosztownych rachunków za klimatyzację. Ten przyciemniany izolator okienny zapobiega oślepianiu słonecznemu, pomaga izolować przed upałem i chroni zasłony i meble przed blaknięciem.
Moskitiera zapewnia ochronę przed komarami innymi owadami, a tym samym przed chorobami, które mogą przenosić i nieprzyjemnymi ukąszeniami. Każdy z nas wie, że dobra i szczelna moskitiera na komary może uchronić nas przed wpuszczaniem insektów do domu. Szczelna siatka to sposób na zapewnienie nam przewiewnych. Jakie jeszcze sposoby na komary pozwolą nam na bezpieczne lato bez ukąszeń?
Sezon letni to dobry pomysł, by zastanowić się, jaka plandeka na taras będzie dla nas najlepsza. Odnowienie naszych ogrodów i tarasów oraz przygotowanie ich do warto zacząć od dobrania odpowiednich materiałów, które można użyć w naszym ogrodzie.
Każdy z nas chce, żeby jego wakacje były bezpieczne. Dlatego poszukujemy rozrywki, która w dobie epidemii zapewni naszej rodzinie odpowiedzialnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po tym, co można robić w wakacje i jak można wykorzystać do tego tekstylia techniczne.
Showing 1 to 5 of 52 (1 Pages)
Scroll