Historia firmy - Sako-Expo Techtextilplast

Kategorien

Hersteller

Verkaufshits

Sako Expo - oddział Aleksandria

Historia firmy

Firma SAKO-EXPO TECHTEXTILPLAST powstała w 1997r. Wtedy to właśnie wyodrębniła się strukturalnie i finansowo od firmy Sako S.C. działającej w Łodzi od 1992 roku.
Obecnie posiadamy 4 oddziały działające na terenie całej Polski (zobacz wszystkie oddziały), prowadzimy także sprzedaż w Internecie za pośrednictwem naszego e-sklepu. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem naszych klientów w surowce do produkcji plandek, hal namiotowych, reklamy zewnętrznej oraz markiz. Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce działających w branży tekstyliów technicznych.

Tylko renomowani producenci

Do priorytetów naszej działalności należy handel tkaninami powlekanymi PVC. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz materiałów w zróżnicowanych gramaturach i kolorach. Posiadamy największy magazyn w Polsce materiałów plandekowych najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem światowego lidera w produkcji materiałów PVC różnorodnych zastosowań belgijskiej firmy Sioen.

Strategiczna lokalizacja

Klientami SAKO-EXPO są agencje reklamowe, producenci plandek, namiotów, markiz, wyrobów pneumatycznych, wyrobów sportowych oraz klienci indywidualni z całej Polski. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dogodne położenie w centrum Polski (w pobliżu autostrady A2) i wypracowany przez lata system współpracy z naszymi przewoźnikami sprawiają, że jesteśmy w stanie dowieźć zamówiony towar w dogodnym dla Klienta terminie. Przykładamy ogromną wagę do jakości wysyłanych materiałów i szczegółowo kontrolujemy proces pakowania towaru do wysyłki, co sprawia że klient ma gwarancję, iż dostarczony towar będzie charakteryzował się oczekiwaną jakością.

Nasz zespół

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Pracownicy SAKO-EXPO tworzą młody i dobrze wykwalifikowany zespół. Nasi pracownicy radzą klientom nie tylko przy wyborze i zakupie materiału, ale również służą swoją wiedzą podczas procesu produkcji gotowego wyrobu. Jesteśmy firmą zorientowaną na rozwój. Poprzez nowe inwestycje w infrastrukturę mające na celu zwiększenie powierzchni magazynowych, powiększanie oferty, usprawnienie procesu wysyłki oraz dostępności naszych towarów staramy się zwiększać zadowolenie naszych klientów każdego dnia.


Scroll