Najwyższa jakość - Sako-Expo Techtextilplast

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Firma SAKO-EXPO specjalizuje się w ofercie skierowanej do firm produkujących swoje wyroby z materiałów plandekowych. Od powstania firmy jesteśmy niezmiennie liderem w Polsce w dziedzinie tkanin plandekowych i szeroko rozumianych materiałów pochodnych jak również akcesoriów.

Posiadamy największy w Polsce magazyn materiałów plandekowych wszelkich zastosowań. Oferujemy materiały światowego lidera, firmy SIOEN, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce, jak również szereg innych materiałów specjalistycznych produkowanych na specjalne zamówienie naszej firmy. Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem tkanin markizowych hiszpańskiej firmy Sauleda oraz najwyższej jakości urządzeń zgrzewających od szwajcarskiej firmy LEISTER.

Nasza oferta jest najbogatsza w Polsce zarówno jeśli chodzi o typy materiałów (ilość gramatur) jak również ilość kolorów standardowych na magazynie.

Jeśli szukasz materiałów oraz akcesoriów do wyrobu plandek, płacht, powłok do hal namiotowych, “dmuchańców” oraz wielu innych produktów, gdzie można użyć tkanin poliestrowych powleczonych PVC (polichlorkiem winylu) nasza oferta jest skierowana do Ciebie.


Przewiń