Sako Expo w mediach - Sako-Expo Techtextilplast

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Sako Expo w mediach

SAKOPLAN-HIGHSECURITY na targach SECURICA MOSCOW 2018

20-23.03.2018

Na największych targach zabezpieczeń Securika 2018 zostały zaprezentowane nasze antywłamaniowe plandeki SAKOPLAN HIGH SECURITY. Spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem i budziły zainteresowanie szerokiego grona odbiorców.

Dowiedz się więcej: https://www.sakoexpo.com.pl/pl/aktualnosci/

SECURICA 2018 MOSCOW - SAKOPLAN HIGH SECURITY

NOWOŚĆ - Aluminiowe nakładki do taśm KAROROWYCH! - Tetex Magazine 2018

20.02.2018
Nakładki do taśm kadorowych

Aluminiowe nakładki do taśm Kadorowych są opatentowaną nowością od Sako Expo, będącą wynikiem wieloletniego doświadczenia rynkowego. Zapewniają prosty, łatwy i bezpieczny sposób montowania hali magazynowej. Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszych nakładkach w targowym wydaniu europejskiego magazynu tekstyliów technicznych TETEX Magazine.

Więcej informacja w wydaniu TETEX - WIOSNA 2018 na: http://www.tetex.com/pl/magazine/


Pierwsza prezentacja systemu SAKOPLAN-HIGH SECURITY - Techtextil 2017, Frankfurt 

9-12.05.2017

Na targach Techtextil Frankfurt 2017 zostały zaprezentowane szerszej publiczności nasze antywłamaniowe plandeki, wyposażone w dwa systemy zabezpieczeń: elektroniczny i mechaniczny. SAKOPLAN High Security jest gwarancją bezpieczeństwa każdej naczepy. Więcej mogą dowiedzieć się Państwo w artykule znajdującym się w jesiennym wydaniu europejskiego magazynu tekstyliów technicznych TETEX Magazine.

Więcej informacja w wydaniu TETEX - WIOSNA 2017 na: http://www.tetex.com/pl/magazine/

Plandeka antywłamaniowa SAKOPLAN HIGH SECURITY

Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL

31.01.2011
Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL - Sako Expo
W trzecim numerze Aktualności Targowych ukazał się artykuł o nas jako złotych medalistach z MTP Euroreklama 2010. W artykule przedstawiono bliżej naszą firmę, opisano zakres działalności i oferowane produkty. Zaprezentowano nasz system SAKORAMY - to właśnie dzieki niemu zostaliśmy uhonorowani Złotym Medalen Targów Euroreklama 2010.


Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł"

17.12.2010
Od kilku już lat wspieramy łódzki Caritas w akcji Choinka dla "Skrzydeł", dlatego i w tym roku przyłączyliśmy się do tej szczytnej akcji.
Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł" - Sako Expo

Magazyn Przemysłowy 8-9 (101)/2010

30.09.2010
SAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowychSAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowych
Nasz niepalny SAKOPLAN doskonale nadaje się do produkcji hal namiotowych. Dzięki swojej wytrzymałości w skrajnie niskich i bardzo wysokich temperaturach możemy zapewnić, że wytrzyma na hali nawet do kilkunastu lat.

Serwis Informacyjny Poligrafika.pl

16.04.2010
W co miesięcznym serwisie Poligrafiki ukazała się informacja o naszych SAKORAMACH. Zaprezentowany został w ten sposób nasz uznany system napinania banerów, który teraz możemy także wykorzystać do kasetonów podświetlanych.
Serwis Informacyjny Poligrafika.pl - opis systemu SAKORAMY

Outdoor Media

16.04.2008
Konstrukcja Sako Expo na Rynku Głównym w Krakowie
Dzięki naszym SAKORAMOM udało się przykryć nieestetyczną "budę", stojącą na samym środku krakowskiego rynku. Zbudowana konstrukcja z profilu aluminiowego do napinania winyli doskonale poradziła sobie z tym zadaniem. Estetyczny wygląd i prosta konstrukcja to główne zalety systemu SAKORAMY.


Przewiń