Sako Expo w mediach - Sako-Expo Techtextilplast

Categories

Manufacturers

Top sellers

Sako Expo w mediach

Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL

31.01.2011
Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL - Sako Expo
W trzecim numerze Aktualności Targowych ukazał się artykuł o nas jako złotych medalistach z MTP Euroreklama 2010. W artykule przedstawiono bliżej naszą firmę, opisano zakres działalności i oferowane produkty. Zaprezentowano nasz system SAKORAMY - to właśnie dzieki niemu zostaliśmy uhonorowani Złotym Medalen Targów Euroreklama 2010.


Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł"

17.12.2010
Od kilku już lat wspieramy łódzki Caritas w akcji Choinka dla "Skrzydeł", dlatego i w tym roku przyłączyliśmy się do tej szczytnej akcji.
Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł" - Sako Expo

Magazyn Przemysłowy 8-9 (101)/2010

30.09.2010
SAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowychSAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowych
Nasz niepalny SAKOPLAN doskonale nadaje się do produkcji hal namiotowych. Dzięki swojej wytrzymałości w skrajnie niskich i bardzo wysokich temperaturach możemy zapewnić, że wytrzyma na hali nawet do kilkunastu lat.

Serwis Informacyjny Poligrafika.pl

16.04.2010
W co miesięcznym serwisie Poligrafiki ukazała się informacja o naszych SAKORAMACH. Zaprezentowany został w ten sposób nasz uznany system napinania banerów, który teraz możemy także wykorzystać do kasetonów podświetlanych.
Serwis Informacyjny Poligrafika.pl - opis systemu SAKORAMY

Outdoor Media

16.04.2008
Konstrukcja Sako Expo na Rynku Głównym w Krakowie
Dzięki naszym SAKORAMOM udało się przykryć nieestetyczną "budę", stojącą na samym środku krakowskiego rynku. Zbudowana konstrukcja z profilu aluminiowego do napinania winyli doskonale poradziła sobie z tym zadaniem. Estetyczny wygląd i prosta konstrukcja to główne zalety systemu SAKORAMY.


Scroll