We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies from this website.

Categories

Manufacturers

Top sellers

Sako Expo w mediach

Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL

31.01.2011
Aktualności Targowe SYSTEMY NA MEDAL - Sako Expo
W trzecim numerze Aktualności Targowych ukazał się artykuł o nas jako złotych medalistach z MTP Euroreklama 2010. W artykule przedstawiono bliżej naszą firmę, opisano zakres działalności i oferowane produkty. Zaprezentowano nasz system SAKORAMY - to właśnie dzieki niemu zostaliśmy uhonorowani Złotym Medalen Targów Euroreklama 2010.


Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł"

17.12.2010
Od kilku już lat wspieramy łódzki Caritas w akcji Choinka dla "Skrzydeł", dlatego i w tym roku przyłączyliśmy się do tej szczytnej akcji.
Gazeta Wyborcza - Choinka dla "Skrzydeł" - Sako Expo

Magazyn Przemysłowy 8-9 (101)/2010

30.09.2010
SAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowychSAKORAMY w konstrukcjach hal namiotowych
Nasz niepalny SAKOPLAN doskonale nadaje się do produkcji hal namiotowych. Dzięki swojej wytrzymałości w skrajnie niskich i bardzo wysokich temperaturach możemy zapewnić, że wytrzyma na hali nawet do kilkunastu lat.

Serwis Informacyjny Poligrafika.pl

16.04.2010
W co miesięcznym serwisie Poligrafiki ukazała się informacja o naszych SAKORAMACH. Zaprezentowany został w ten sposób nasz uznany system napinania banerów, który teraz możemy także wykorzystać do kasetonów podświetlanych.
Serwis Informacyjny Poligrafika.pl - opis systemu SAKORAMY

Outdoor Media

16.04.2008
Konstrukcja Sako Expo na Rynku Głównym w Krakowie
Dzięki naszym SAKORAMOM udało się przykryć nieestetyczną "budę", stojącą na samym środku krakowskiego rynku. Zbudowana konstrukcja z profilu aluminiowego do napinania winyli doskonale poradziła sobie z tym zadaniem. Estetyczny wygląd i prosta konstrukcja to główne zalety systemu SAKORAMY.


Scroll