Filmy instruktażowe - Sako-Expo Techtextilplast

Categories

Manufacturers

Top sellers

Filmy instruktażowe

Dział ten dedykowany jest głównie klientom, którzy dopiero rozpoczynają z nami współpracę. Dzięki instrukcjom video szybciej zapoznają się Państwo ze specyfiką obróbki plandek, użytkowaniem zgrzewarek Leister, montażem ram z profili aluminiowych, a także systemem nabijania elastycznego lica.
Jeśli w tym dziale nie znalazłeś tego, czego szukałeś zapraszamy do "Instrukcji i poradników" lub do kontaktu z naszym ekspertem!

Materiały plandekowe


Zgrzewania materiału plandekowego urządzeniem Leister Uniplan.

Przed zgrzewaniem należy odpowiednio ustawić temperaturę zgrzewu oraz prędkość posuwu. Aby tego dokonać niezbęde jest samodzielne określenie najlepszych parametrów do danego materiału.
W czasie procesu zgrzewania należy dopilnować aby zgrzewarka posuwała się równo po materiale.


Profile aluminiowe do mocowania reklamy


ETAP 1 - Przygotowanie elementów montażowych

Na tym etapie prezentujemy jak w szybki sposób przygotować elementy do montażu SAKORAM, tj. uchwyty kątowe i suwaki mocujące.


ETAP 2 - Montaż uchwytów

Skręcone elementy montażowe mocujemy na profilu. Na tym etapie powinniśmy pamiętać, że należy wsunąć wszystkie potrzebne elementy do szczeliny profilu, ponieważ po skręceniu ramy czynność ta będzie utrudniona.


ETAP 3 - Konstrukcja ramy z profili

Profile z zamocowanymi uchwytami kątowymi skręcamy ze sobą w celu utworzenia ramy.


ETAP 4 - Nabijanie baneru

Po skonstruowaniu ramy nabijamy baner. Najpierw małymi odcinkami listwy napinającej (ok. 5 cm dł.) nabijamy baner w niewielkich odstępach, tak aby winyl równomiernie naprężył się na ramie. Następnie dokładamy docelową listwę napinającą i stopniowo nabijamy ją zastępując krótkie odcinki.


ETAP 5 - Prace wykończeniowe

Ostatnim etapem jest wykończenie i wprowadzanie poprawek. Tutaj należy poprawić baner jeżeli w jakimś miejscu nie jest dobrze napiety, następnie podcinamy listwy napinające na narożnikach i odcinamy nadmiar winylu. Tak przygotowaną ramę możemy powiesić na ścianie na zamocowanych wcześniej hakach. W przypadku montażu ramy o dużych gabarytach należy montować ramę do ściany / fasady budynku przed nabiciem winylu.


Scroll