We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies from this website.

Categories

Manufacturers

Top sellers

Nagrody i wyróżnienia

Złoty Medal na MTP Euroreklama 2010 w Poznaniu dla SAKORAM

Złoty Medal na MTP Euroreklama 2010 w Poznaniu dla SAKORAM

Jak co roku przyznane zostały Złote Medale MTP dla najlepszych produktów eksponowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Wylewana folia do aplikacji na pojazdach ORACAL 975 PREMIUM;

BIG Mamut BACKLIGHT STAND - innowacyjny nośnik reklamowy;

Laser Rayjet;

System aluminiowych profili do budowy reklam podświetlanych SAKO-EXPO.


Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego

Profesjonalny Menedżer Województwa Łódzkiego - Sako Expo

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorców skutecznie walczących o swoje miejsce na rynku. Kandydatów do tytułu zgłaszają sami mieszkańcy województwa za pomocą ankiety, która rozsyłana jest do firm i instytucji z naszego regionu.
Czy ten mechanizm działa? Tak, pracownicy chcą nagradzać właścicieli i zarządców tych firm, które rozwijają się, odnoszą sukces, w których powstają nowe miejsca pracy, w których czują się bezpieczni, zmotywowani i zaangażowani - dlatego też zgłaszają ich do konkursu. Kandydatów oceniają zespoły merytoryczne, które wskazują najpierw nominowanych w każdej z kategorii, spośród których wybierani są najlepsi.

W 2008 roku wiceprezes Pani Dorota Sakowska-Hunt została nominowana do tytułu Profesjonalnego Menedżera Województwa Łódzkiego w kategorii Małe PrzedsiębiorstwaScroll