B6067 - 950 g/m2 - typ II, materiał / membrana biogazowa

Materiały i membrany biogazowe

Producenci

Najczęściej kupowane

B6149 - 920 g/m2 - typ II, membrana biogazowa - trudnopalny

#B6149

Nowy

Materiał PCV - B6149 (typ II, 920g/m²) to dwustronnie powlekana tkanina PCV, która może być bezpośrednio zgrzewana. Jest ona wyjątkowo wytrzymała na rozciąganie i została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom biogazowni, zgodnie z przepisami TRAS 120.
Dane techniczne

Szczegóły

Materiał PCV - B6149, wyprodukowany przez renomowaną firmę SIOEN, jest idealny do zastosowania w membranach fermentatorów, zbiornikach gazu oraz zadaszeniach zbiorników na gnojowicę i wszędzie tam, gdzie występuje agresywne środowisko.

Bariera gazowa lub zewnętrzna powłoka

Jej trwałe elektrodyssypacyjne wykończenie powierzchni sprawia, że nadaje się zarówno do zastosowań wewnątrz (jako bariera gazowa) jak i na zewnątrz (jako powłoka strukturalna). Dzięki tym zaletom, B6149 to idealny wybór dla firm, które poszukują profesjonalnych i niezawodnych rozwiązań membranowych.

Trudnopalność - B-s2,d0

Membrana B6149 posiada właściwości zmniejszające palność oraz doskonale sprawdza się jako efektywna bariera przeciwsłoneczna.

Przepuszczalność gazu

Membrana ta charakteryzuje się niezwykle niską przepuszczalnością metanu. Materiał B6067 zapewnia również doskonałymi włąsciwościami przepuszczalność gazu, wynoszącą < 400 cm³/m².bar.d. To sprawia, że jest on idealnym wyborem do zastosowań, gdzie wymagany jest kontrolowany przepływ gazów. 

Membrana jest dodatkowo wzbogacona o składniki chroniące przed procesami trawienia bakteryjnego, degradacją chemiczną, termiczną oraz promieniowaniem UV. To wszystko gwarantuje jej długotrwałą wydajność.

Nie wahaj się wybrać materiału B6149, jeśli potrzebujesz wyjątkowej wytrzymałości, atestu trudnopalności, odporności na hydrolizę oraz doskonałych właściwości antybakteryjnych i UV-stabilizacji. Ten produkt firmy SIOEN spełni Twoje najwyższe oczekiwania!

Gramatura950 g/m2
Ochrona UV
Atest higienicznyPZH

Produkty z tej kategorii

  • Materiał PCV - B6067, producenta SIOEN, do zastosowania jako membrana fermentatorów, zbiornikach gazu oraz zadaszeniach zbiorników na gnojowicę i wszędzie tam, gdzie występuje agresywne środowisko. Odporny na hydrolizę materiał techniczny o gramaturze 950 g/m² do przechowywania obornika, nawozów płynnych i elastycznych zbiorników (flexitanków). Antybakteryjny i stabilizowany UV.
    Dane techniczne
    Kod produktu:B6067
Przewiń