Categories

Manufacturers

Poznaj nową jakość z jeszcze bardziej wytrzymałym STL500!

Poznaj nową jakość z jeszcze bardziej wytrzymałym STL500!

Jeśli dotychczas korzystałeś z naszego słynnego STL500, z pewnością zainteresuje Cię informacja, że od niedawna można go spotkać w nowej, jeszcze lepszej wersji! Przeczytaj i sprawdź, czym różni się ten często wybierany przez wszystkich materiał i dlaczego warto wybrać go na różnego rodzaju zadaszenia i płachty.

Ten lekki materiał plandekowy STL500 to tkanina o gramaturze 500  g/m3. Dzięki swojej lekkości wspaniale sprawdza się jako materiał do produkcji zadaszeń i plandek na mniejsze samochody. Wykończony błyszczącą powłoką zapewnia też wspaniałe walory wizualne, co sprawia, że ten materiał jest bardzo często wybierany przez producentów. Poniżej przedstawiamy kilka informacji technicznych na temat tego materiału:

Wymiary rolki

Każda rolka nowego materiału STL500 ma szerokość 3,2 m. Poza wspomnianą już gramaturą 500 g/m3 warto również wiedzieć, że nawój pełnej rolki to 65 m Materiał sprzedajemy również w metrach bieżących.

Wytrzymałość

Według specyfikacji technicznych materiał cechuje się wytrzymałością na rozrywanie i rozdzieranie. Odporność na rozrywanie na osnowie to 2150 N/5 cm, natomiast na wątku 1250 N/5 cm. Jeśli chodzi o wytrzymałość na rozdzieranie, kształtuje ono się na poziomie 210 N na osnowie i 100 na wątku.

Różnice – nowy STL500 i stary STL500

Nowy materiał jest mocniejszy i w wyglądzie bardziej przypomina plandekę. Inny rodzaj powłoki błyszczącej pozwala materiałowi być łatwiej zauważalnym. W ten sposób otrzymujemy mocny i trwały materiał o dużym połysku i głębokim kolorze. Posiadamy również nowy STL500 w wersji trudnopalnej oznaczonej STL500FR. Różni się tym, że posiada atest trudnopalności, pozostałe cechy produktu są takie same.

Zastosowanie

Ten lekki materiał PVC jest bardzo często wybierany przez naszych klientów. Niewątpliwe dodane walory wizualne i wytrzymałość sprawiają, że idealnie sprawdza się jako materiał na małe przyczepki. Ogrodnicy wykorzystują go również na zadaszenia, czy do produkcji płacht. Sprawdź sam, jaką jakość zapewnia nowy STL500, którego pokochało już wiele firm poszukujących lekkiego i niegrubego materiału plandekowego na zadaszenia.

 

Scroll