Categories

Manufacturers

Z jakiego materiału zrobić ekran plenerowy?

Z jakiego materiału zrobić ekran plenerowy?

Wraz z gorącym latem wraca do Polski trend na organizowanie plenerowych kin i pokazów. Jest to naprawdę doskonała rozrywka, którą z chęcią wybierają ludzie młodzi, rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Jeśli chcesz sam przygotować kino plenerowe lub samochodowe, warto wyposażyć się w podstawową wiedzę na temat organizacji przedsięwzięcia.

Kina samochodowe i plenerowe cieszą się coraz większą popularnością. Poza tym, że można w ten sposób korzystać z ciepłej, letniej pogody w gronie przyjaciół bądź rodziny, są też bezpieczniejsze niż zwykłe kina. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprzyja naszemu zdrowiu. W dodatku w dobie epidemii koronawirusa właściwym okazuje się spotykanie się z znajomymi na świeżym powietrzu, gdzie rozprzestrzenianie się choroby jest mniejsze. 

Materiał na ekran wielkoformatowy

Jeśli chcemy stworzyć unikalny ekran dmuchany, który sprawdzi się jako ekran zewnętrzny, polecamy zaopatrzenie się w jeden z materiałów gazoszczelnych, które pozwolą na pompowanie materiału i nie będą wypuszczać powietrza. Polecamy zapoznanie się z naszą szeroką ofertą materiałów do szycia dmuchańców, pontonów i łodzi dmuchanych, wśród których prym wiedzie niezawodny gazoszczelny STS1100 lub STS600 oba zwane pontonówką. Jeśli jednak myślimy o ekranie, który nie będzie dmuchany, możemy również sprawdzić szerszą ofertę naszych materiałów plandekowych – na przykład BT650 dostępny w wielu różnych kolorach

Nie zapominajmy o koszach

Kino samochodowe lub plenerowe zorganizowane na rozległych terenach zielonych do doskonały pomysł. Nie możemy jednak zapomnieć, że widzowie często wybieraj ą się na nie z piknikowym zaopatrzeniem, przez co może pojawić się dużo śmieci. Ich ilość będzie znacznie mniejsza jeśli udostępnimy dobrze oznaczone kosze w odpowiednich miejscach. Warto też zadbać o to, by po każdym pokazie odpowiednio posprzątać teren. 

Główna zaleta kina plenerowego

Można je zorganizować w prawie każdej, wolnej przestrzeni. Oznacza to, że możemy przemieszczać nasze kino, dobierając odpowiednie miejsce do danej tematyki filmowej i zmieniać aranżacje. Mobilność takiego kina jest o tyle atrakcyjna, że ludzie chętnie odwiedzają różne miejsca, by każdy organizowany przez nas event był inny niż poprzedni!

Do organizacji kin plenerowych przyda się odpowiednia organizacja. Warto zaopatrzyć się w dobrze dobrany materiał na dmuchańce a także projektor o odpowiednich parametrach technicznych.

Scroll