Categories

Manufacturers

Bezpieczne wakacje z tekstyliami technicznymi!

Bezpieczne wakacje z tekstyliami technicznymi!

Każdy z nas chce, żeby jego wakacje były bezpieczne. Dlatego poszukujemy rozrywki, która w dobie epidemii zapewni naszej rodzinie odpowiedzialnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po tym, co można robić w wakacje i jak można wykorzystać do tego tekstylia techniczne.

Ostatnie miesiące wypełnione niepokojem sprawiły, że bardziej interesujemy się bezpiecznymi zajęciami. Szukając sposobu, by zrelaksować się zachowując odpowiedni dystans, warto zainteresować się aktywnościami wykorzystującymi tekstylia techniczne, które w ostatnich miesiącach stały się popularnym zabezpieczeniem przed roznoszeniem koronawirusa.

Kino letnie

Zamknięte kina nie muszą wcale oznaczać, że to koniec oglądania filmów! Dowiedz się, jak stworzyć idealne kino plenerowe.  Przygotowania do kina warto zacząć od zaopatrzenia się w odpowiedni materiał plandekowy, który spełni odpowiednie wymagania i będzie mógł służyć jako ekran naszego kina. Ważne jest, by pamiętać, że kina są dozwolone tylko, jeśli zachowamy między sobą odpowiedni dystans, oddzielimy się przesłonami (sprawdź nasze propozycje zasłon z folii przeźroczystych) lub zorganizowanie widowni w samochodach – tzw. Kino samochodowe.

Kula sferyczna – czyli bumper ball

Od dawna już króluje na piknikach, imprezach i miejskich eventach. Bumper ball zyskał sobie grono fanów, którzy uwielbiają bawić się tą nadmuchiwaną, lekką kulą.  Kulę najlepiej używać na specjalnym podłożu, po którym będzie ona mogła się swobodnie poruszać. Idealnym pomysłem jest zastosowanie klasycznych, dmuchanych ramp dla dzieci, które stanowią miękkie i bezpieczne podłoże. Dzięki temu zderzenie z bumper ballem czy przygniecenie nim jest dla nas bezpieczniejsze. Kula wykonywana jest z przezroczystego materiału polietylenowego, który jest odporna na nacisk i gazoszczelny. Rampa natomiast, to wykonana z gazoszczelnego materiału plandekowego.


Dmuchańce i trampoliny

Oba podbiły serca dzieci i dorosłych. Korzystamy z nich na podwórkach i placach zabaw. Również zorganizowane parki rozrywki postanowiły stworzyć własne trampoliny, często są to duże konstrukcje, z których można korzystać tylko pod nadzorem instruktora. Do wyboru trampolin posiadamy specjalnie dystrybuowaną tkaninę na trampoliny. Jeśli mowa natomiast o dmuchańcach, te też czasem mogą nie być najbezpieczniejsze. Warto używać do uszycia ich sprawdzonego materiału plandekowego o odpowiednich parametrach i udokumentowanej gazoszczelności.

 

 

 

Scroll