Categories

Manufacturers

Dlaczego warto przyciemnić szyby?

Dlaczego warto przyciemnić szyby?

Chłodniejszy dom bez kosztownych rachunków za klimatyzację. Ten przyciemniany izolator okienny zapobiega oślepianiu słonecznemu, pomaga izolować przed upałem i chroni zasłony i meble przed blaknięciem.

Latem i w słoneczne dni przez okna wpada dużo światła podczerwonego (IR), co może spowodować trudny do wytrzymania wzrost temperatury w pomieszczeniu. Okna z podwójnymi szybami działają także na zasadzie akumulatorów ciepła, zatrzymując je, powodując nadmierne nagrzewanie pomieszczenia, które może być wyjątkowo niekomfortowe. Nieznośne ciepło może wpływać na wydajność pracy i prowadzić do wzrostu rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Koncepcja przyciemnianej folii okiennej polega na stworzeniu bariery przy użyciu przyciemnianej folii, aby ciepło nie przechodziło przez szybę i nie było uwięzione w pomieszczeniu.

Szkodliwe promienie UV ze słońca mogą uszkodzić skórę i spowodować raka, a także mogą być szczególnie niebezpieczne dla dzieci. Folia do okien blokuje ponad 99% tych szkodliwych promieni. Promienie UV spowodują również, że wnętrze z czasem blaknie. Dopasowanie przyciemnienia szyby pomoże temu zapobiec i sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądało jak nowe.

Scroll