Categories

Manufacturers

Podwyżka cen

Podwyżka cen

Drodzy klienci i partnerzy biznesowi,

Wydarzenia minionego roku wywarły ogromny wpływ na każdy aspekt naszego życia.

Ceny wszystkich surowców nieustannie rosną do niepokojąco wysokich poziomów. Coraz częściej mamy do czynienia także z ich niedoborem na rynku międzynarodowym co znacząco utrudnia lub nawet uniemożliwia produkcję naszych materiałów plandekowych.

Dodatkowo od początku pandemii mamy do czynienia z nieustanne rosnącymi (nawet kilkukrotnie) stawkami frachtu morskiego.

W związku z tym nie uda nam się dłużej utrzymać dotychczasowych cen sprzedawanych przez nas produktów.

Część cen już uległa zmianie, a nowe ceny materiałów PVC/PE będzie obowiązywał dla wszystkich zamówień począwszy od poniedziałku 29 marca 2021 roku. Aktualne ceny detaliczne będą dostępne na naszym sklepie internetowym pod adresem: www.sakoexpo.com.pl. W przypadku oferty hurtowej prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów. Nasi handlowcy przygotują Państwu oferty dostosowane do Waszych potrzeb.

Nasz dział zaopatrzenia nieustannie śledzi aktualne informacje i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu ciągłą dostępność całego naszego asortymentu w jak najkorzystniejszych cenach. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości sytuacja zacznie sukcesywnie wracać do względnej normalności i będzie możliwy powrót do cen sprzed pandemii.

Sako Expo

Scroll